Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Županijsko natjecanje iz biologije
SAMO TAKO NASTAVITE

Županijsko natjecanje iz biologije

U OŠ Bogumila Tonija 10. ožujka 2023. održano je Županijsko natjecanje iz biologije.Mentorica Lovorka Beljak vodila je učenike 7. razreda (Bruno Oreč 5.mjesto te Marijeta Radić 13.mjesto), a mentor Ante Ševo učenike 8. razreda (Jakov Srečković 8. mjesto, Franka Štrbac 11. mjesto, Sara Ljevar i Paola Požgaj 12. mjesto).Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na izvrsnom uspjehu!

Autor: Goran Šobota

Također pogledajte

Sudjelovali smo na kvizu “Priče iz davnine”

Naši šestaši, Nika Gregorić 6.b, Vito Peović Rački 6.c i Šimun Soldatić 6.c, sudjelovali su …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *