Početak | BEZ KATEGORIJE | Čarobne gusle u boravku
BAJKOVITO DRUŽENJE U BORAVKU

Čarobne gusle u boravku

Pronaći spas od nevolje i zločestih razbojnika nije lako. Međutim, uz pomoć čarobnih gusala – sve je moguće! Upravo su one pomogle mlinarevom pomoćniku u ukrajinskoj narodnoj bajci Čarobne gusle.

Naši prvašići i drugašići u produženom boravku sa svojim učiteljicama: Aleksandrom Pavlović Kralj, Gordanom Kopuz-Pandžić i Jelenom Soldić uživali su u bajci koju im je pripovijedao knjižničar Goran Šobota. Nakon slušanja bajke i dugog, dugog plesanja uz zvuke čarobnih gusala, prenijeli su dojmove ove bajke na papir i kreativno se izrazili.

Kako je izgledalo slušanje bajke i što su maštoviti učenici nacrtali, pogledajte u galeriji.

I upamtite da se iz svake nevolje, uz malo hrabrosti i odlučnosti, možemo izvući!