Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Ove godine smo stvarno bili dobri
Sveti Nikola u našoj školi

Ove godine smo stvarno bili dobri

U petak,5.12.2025., iako je uranio,sveti Nikola posjetio je i našu školu. Bio je jako marljiv te je podijelio slatkiše učenicima nižih i viših razreda, specijalnih odjeljenja te posjetio i Područnu školu Celine gdje je uveseljavao učenike pjesmicama i lijepim riječima.

I ove godine zahvalni smo našem svetom Nikoli kojeg je marljivo odglumio knjižničar Goran Šobota.

Krampusu nije bili niti traga ni glasa tako da smo stvarno bili dobri ove godine!!

Autor: Goran Šobota

Također pogledajte

Sudjelovali smo na kvizu “Priče iz davnine”

Naši šestaši, Nika Gregorić 6.b, Vito Peović Rački 6.c i Šimun Soldatić 6.c, sudjelovali su …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *