Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Učenici s intelektualnim poteškoćama su opet izvrsni
PRVENSTVO HRVATSKE U ZIMSKIM SPORTOVIMA

Učenici s intelektualnim poteškoćama su opet izvrsni

Učenici s intelektualnim poteškoćama naše škole ne prestaju nas iznenađivati.

Nakon što su u siječnju Matija Smolčić i Marta Karija odradili pripreme u Delnicama i na Platku za Svjetske zimske igre specijalne olimpijade koje će održati u Torinu 2025.g.,učenici su sudjelovali 7. i 8.2.2024. na Prvenstvu Hrvatske u skijaškom trčanju, klizanju i trčanju na krpljama.

Učenici Dominik Fresl, Nikola Pejnović, Marta Karija i Sara Subota osvojili su zlato i dvije bronce u trčanju na krpljama te srebro i dvije bronce u skijaškom trčanju. Sve se to odvijalo pod  vodstvom profesorice Martine Šikić Pšeničnik.

Čestitamo svima i radujemo se sljedećim rezultatima!