Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Nagrada Gradu Samoboru u projektu Gradovi i općine-prijatelji djece
DJEČJI FORUM

Nagrada Gradu Samoboru u projektu Gradovi i općine-prijatelji djece

„Uzmi oklop i kreni“

U srijedu,31.1.2024. godine našu školu i 7. c razred posjetili su predstavnici Grada Samobora i Dječjeg foruma Samobor predvođeni zamjenikom gradonačelnice Petrom Burićem i voditeljicom Dječjeg foruma Samobor Bernardicom Horvat Petravić.

Učenicima su donijeli poklone,a povod dolaska bila je dodjela Povelje za Naj-akciju gradu Samoboru „Uzmi oklop i kreni“ u sklopu projekta Gradovi i općine-prijatelji djece. Učenici 7.c prošle školske godine surađivali su s Dječjim forumom Samobor i nakon odslušane radionice o ljutnji crtali su stripove uz primjere i savjete kako se nositi s osjećajem ljutnje. Stripovi su izdani u brošuri za koju je Grad Samobor dobio već deveti put nagradu za rad s djecom kroz Dječji forum.