Početak | BEZ KATEGORIJE | Dobrodošlica Božiću
Božićna priredba

Dobrodošlica Božiću

U četvrtak, 21.12.2023. u 11.00 i 12.00 sati održana je školska božićna priredba u crkvi svete Anastazije. Za pravi božićni ugođaj bili su zaslužni članovi Dramske skupine pod vodstvom profesorica Ane Matijašić i Zrinke Emić Kovač koji su izveli dvije kraće dramske igre Svjetlo se ne smije ugasiti i Božićne jaslice te recitaciju Dobrodošlica Božiću.

Pjesmom su nas uveselili članovi školskog zbora, pod vodstvom profesora Aljoše Crnobrnje koji su izveli pjesme: Spavaj mali Božiću, Ti si svjetlo svijeta, U to vrijeme godišta i Sretna nova godina.

Na samom početku u božićni ugođaj uveo nas je učenik Toma Zečić koji je na klaviru odsvirao skladbu F.Chopina Nocturno u Es duru.

Ravnatelj škole Goran Matoš obratio se okupljenim učenicima i zaželio svima vesele i zanimljive praznike te blagoslovljen Božić i uspješnu novu 2023. godinu.