Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje
GRAD HEROJ

U subotu, 18. studenog, obilježavamo Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Učenici su obilježili taj dan brojnim aktivnostima i predavanjima.

Prigodno uređen pano s učeničkim radovima nastalim pod mentorstvom profesorice likovne kulture Ane Kinčić Dubić možete pogledati u auli škole.

Na ovaj dan, simbolikom svjetla i tišine, iskažimo poštovanje prema podnesenoj žrtvi s porukom da se nikad ne zaboravi i nikada ne ponovi.