Početak | COOLTURA | LIKOVNA UMJETNOST | Dječja pohvala pticama
Otvorenje izložbe i rezultati natječaja

Dječja pohvala pticama

Učenici naše škole s mentoricama Anom Kinčić Dubić i Nevenkom Miklenić sudjelovali su  na likovnom natječaju osnovnih škola grada Samobora koji je organizirala Galerija Prica i Centar za mlade Bunker.

Radovi svih učenika izloženi su u galerijskom prostoru Centra za mlade Bunker,a izložba je otvorena do 18.11.2023.godine. Iz naše škole sudjelovala su 33 učenika od 5.-8.razreda.

Učenici koji su sudjelovali,a čije radove možete pogledati na izložbi su: Jana Komočar, 8.D;Lovre Koritnik, 8.D; Vito Knežević, 5.D;Alina Pećnik, 5.C; Fran Knežević, 5.D; Ema Dragoša, 6.E; Dora Požgaj, 5. B; Ema Horvat Mihelić, 5.C; Laura Gorišek, 6.C; Klara Crljen, 5.A; Una Bešlija, 5.C; Hana Vrbančić, 5.A; Antonija Husta, 5.C; Lucija Gorišek, 5.C;Petra Rakitić, 6 A; Hanna Vlainić, 5.A; Nazife Hazeraj, 5.C; Katarina Pavlović, 5 B; Antonija Dőmőtőrffy, 6.C; Mara Trčak, 5.D; Lidija Vrdoljak,5.E; Dunja Katanica, 5.E; Enya Vukošić, 5.E; Dora Puhalo, 5. D; Beata Vizjak, 5.E; Izabel Ćosić, 5.D;  Petra Barišić, 5.E; Marina Pahoki, 5. D; Lea Bošnjak, 5.D;  Anastazija Matijaščić, 5. E; Ana Jagodić, 5. D; Tonka Mogut, 5. D.

Učenica naše škole,Mavi Cavor,7.E, jedna je od pobjednica natječaja i dobila je nagradu stručnog žirija.

Čestitamo Mavi i njenoj mentorici Ani Kinčić Dubić te pozivamo sve da uživaju u izložbi!