Početak | SPORT | Veliki uspjesi učenika s intelektualnim poteškoćama OŠ Samobor
PONOSNI NA NAŠE POBJEDNIKE!

Veliki uspjesi učenika s intelektualnim poteškoćama OŠ Samobor

Desete ljetne igre specijalne olimpijade Hrvatske i Prvenstvo Hrvatske u plivanju

Učenici s intelektualnim poteškoćama naše škole sudjelovali su 7. i 8.10.2023. godine na 10. ljetnim igrama specijalne olimpijade Hrvatske na Policijskoj akademiji. Pod vodstvom mentorice Martine Šikić Pšeničnik natjecali su se u tri discipline te su postigli sljedeće rezultate:

Skok u dalj-Matija Smolčić-1. mjesto, Leon Božić-4.mjesto

Pikado-Dominik Fresl i Ivan Ivkovčić-1. mjesto, Nikola Pejnović-5.mjesto

Gađanje lopticom u cilj-Marija Karija-3. mjesto

U srijedu,18.10 2023. godine učenik s intelektualnim poteškoćama naše škole Matija Smolčić osvojio je 1. mjesto na Prvenstvu Hrvatske u plivanju za osobe s teškoćama specijalne olimpijade Hrvatske pod mentorstvom profesorice Martine Šikić Pšeničnik.

Svim učenicima od srca čestitamo i radujemo se njihovim sljedećim uspjesima!