Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Obilježavanje Dana zahvalnosti za kruh i plodove zemlje
Zahvali zemlji

Obilježavanje Dana zahvalnosti za kruh i plodove zemlje

U utorak,17.10.2023. u školi smo obilježili Dan zahvalnosti za kruh i plodove zemlje kratkim programom i blagoslovom hrane koju su učenici donijeli u školu. U programu su sudjelovali učenici  3. razreda pod vodstvom učiteljica Romane Lisec Vrbanović, Marijete Ranogajec Kukulj, Marine Čauš Maček i Tatjane Mežnar te učenici 6. razreda Katja Radić, Maja Crnoja i Klara Vraneković pod vodstvom učiteljica Željke Novosel i Jelene Cvek Barković. Učenici su izvodili pjesme, recitacije i igrokaze posvećene kruhu, molitvi, zemlji, jeseni i radu. Već tradicionalno u blagoslovu hrane sudjelovali su i učenici,polaznici  islamskog vjeronauka, a zajednički blagoslov uputio nam je velečasni župnik Ivica Cik.