Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Pripovjedačice na 5. Državnoj smotri u Varaždinu!
VOLIMO PRIČE

Pripovjedačice na 5. Državnoj smotri u Varaždinu!

U Varaždinu se u utorak, 25. travnja 2023. održala smotra pripovijedanja za djecu i mlade u organizaciji Kreativnog studija „Logos“.

Na smotri je nastupilo 95 pripovjedačica i pripovjedača iz 36 škola. Našu školu su predstavljale dvije pripovjedačice: Matilda Honomihl iz 1.c s pričom „Crvenkapica“ i Mirta Jakobović iz 8. d s pričom „Čovjek koji je vezao đavola“.

Bio je užitak slušati naše učenice kao i ostale bajke i priče. U pratnji je bio i mentor, knjižničar Goran Šobota.

‘Cilj smotre nije natjecanje i pobjeda, nego širenje ljubavi prema pričama i poticanje pripovijedanja od ranog djetinjstva’, poručili su organizatori, a mi se možemo samo složiti.

Poručili bi svima da što više uživaju u bajkama i pričama jer za njih nikada nismo prestari!

Do neke iduće bajke i priče, veliki bajkoviti pozdrav!