Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Književno-scenski susret s Jadrankom Čunčić Bandov
VESELI IGROKAZI

Književno-scenski susret s Jadrankom Čunčić Bandov

Za naše učenike organiziran je književno-scenski susret s Jadrankom Čunčić Bandov, poznatom književnicom i lutkaricom.

Naši prvašići, drugašići, učenici PŠ Smerovišće kao i učenici iz posebnih odjela uživali su sa svojim učiteljicama u igrokazima koje je naša gošća predstavila kao lutkarske kolaž predstave. U predstavama se koristila mnoštvom scenskih lutaka koje je sama izradila od različitih materijala i uporabnih predmeta.

Nastup Jadranke Čunčić Bandov odisao je poletnošću, razigranošću, pjesmom, plesom i interakcijom s publikom koja je oduševila i učenike i učitelje. Veselimo se ponovnom susretu!