Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Premijera filma Dnevnik Pauline P.
UŽIVALI SMO U FILMU

Premijera filma Dnevnik Pauline P.

22. ožujka u našem je gradu održana premijera filma Dnevnik Pauline P.

3.a razred i učiteljica Vesna Marjanović imali su čast prisustvovati premijeri. Na premijeru je došla i autorica istoimenog filma Sanja Polak, redatelj Neven Hitrec te cijela dječja glumačka ekipa.

Uživali su u filmu, a kasnije i u razgovoru s filmskom ekipom.

Filmu smo dali ocjenu 5/5!

Autor: Goran Šobota

Također pogledajte

Sudjelovali smo na kvizu “Priče iz davnine”

Naši šestaši, Nika Gregorić 6.b, Vito Peović Rački 6.c i Šimun Soldatić 6.c, sudjelovali su …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *