Početak | BEZ KATEGORIJE | “Matematičari” i “englezi” u zamahu
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA I MATEMATIKE

“Matematičari” i “englezi” u zamahu

Natjecanjem iz engleskog jezika i matematike započela je županijska razina natjecanja u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje.

Županijska natjecanje iz engleskog jezika održano je 28. 2. 2023. u Graberju Ivanićkom.

Učenica 7. c Lana Bukvić (mentorica prof. Darija Tomašić) osvojila je visoko 6. mjesto, a Jakov Srečković 8. b (mentorica prof. Nataša Komačar) nalazi se na 3. mjestu u Zagrebačkoj županiji.

Dan kasnije u Posavskim Bregima održano je natjecanje iz matematike na županijskoj razini.

Lovre Koritnik i Franka Štrbac, učenici 8. razreda, osvojili su 3. i 4. mjesto, a Mihael Majstorović, učenik 6. razreda, osvojio je 4. mjesto.