Početak | BEZ KATEGORIJE | IzUMikusi i cEURikusi na 197. Samoborskom fašniku
FAŠNIČKA POVORKA OSNOVNIH ŠKOLA

IzUMikusi i cEURikusi na 197. Samoborskom fašniku

Iza nas prva fašnička subota koju je obilježila povorka samoborskih osnovnih škola. Osnovna škola Samobor pokazala je kako se uz pomoć čarolije i znanosti može učiti bez muke i do eura doći bez puno buke.

Našu školu predstavljalo je 7. fašničkih skupina uklopivši se u ovogodišnji moto Hokus, pokus, EUrekus: Šašavi znastvenici 2. b, Profesor Baltazar 2. a, Čarobnjaci 2. c, cEURikusi iz Celina, Superheroji – znanstvenici 2. d, Alkemičari 5. b i VJEŠTikusi 5. e uz vesele taktove poznatih napjeva pokazali su kako od ničega stvoriti nešto.

Usprkos hladnome vremenu dobrog raspoloženja nije nedostajalo, a učenicima su po silasku s pozornice krafne bile dobrodošlo iznenađenje.

Slijedite poveznicu na galeriju fotografija: