Početak | SPORT | LAKIM KORAKOM DO ODLIČJA
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U KROSU

LAKIM KORAKOM DO ODLIČJA

Osnovna škola Bedenica bila je domaćinom ovogodišnjeg Županijskog krosa za osnovne škole Zagrebačke županije koji se održao u srijedu 19. listopada 2022. godine.

U konkurenciji 7. i 8. razreda nastupilo je 25 ekipa u muškoj (104 dječaka) i 22 ekipe u ženskoj (88 djevojčica).

Pjedinačno su se najbolje plasirali Borna Stupar – 4. mjesto i Nola Lucarić – 7. mjesto.

Ekipno su ženska i muška momčad naše škole osvojila 3. mjesto i u muškoj i u ženskoj konkurenciji.

Natjecali su se: Fran Bradač, Dario Gatačkić, Borna Stupar i Leo Telišman u muškoj konkurenciji te Vita Kovačević, Ana Krstinić, Nola Lucarić i Anđela Vagić u ženskoj konkurenciji.

Izvor naslovne fotografije: Image by extremis from Pixabay