Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | Naše “Iskrice” osvojile prvo mjesto u kvizu!
MI SMO PRVACI

Naše “Iskrice” osvojile prvo mjesto u kvizu!

Nakon sat vremena neizvjesne i napete borbe, ponosno možemo reći da su učenici četvrtih razreda OŠ Samobor, ekipa „Iskrice“ osvojili prvo mjesto! Prvo mjesto dijele s ekipom „Bregančice“ OŠ Milana Langa.

U ekipi „Iskrica“ bili su: Petar Krga, Mia Pehar, Sara Kukulj i Vita Požgaj.

Kviz „Koliko poznajem prošlost svoga grada“ osmislila je i vodila profesorica Sandra Sinković iz Ogranka Matice hrvatske grada Samobora. Kviz je organiziran povodom obilježavanja Dana grada Samobora. Kviz se održao u prostorijama Gradske knjižnice Samobor Odjel za djecu i mlade, kojima se zahvaljujemo na izvrsnoj organizaciji i dobrodošlici. Učenici su bili u pratnji njihovog mentora knjižničara Gorana Šobote.

Još jednom čestitamo pobjednicima, svim sudionicima, organizatorima i razrednicama koje su omogućile pripremu i sudjelovanje učenika. Bravo za naše „Iskrice“!