Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | OŠ Samobor je partnerska škola Kaufland voća i povrća za 2022./2023. školsku godinu!
RECEPTI SAMOBORSKOG KRAJA

Stručni žiri u sastavu: chef Pero Savanović, slastičarka Ivana Čuljak, i Marija Franić, voditeljica Korporativnih komunikacija Kauflanda, ove godine izabrali su 51 najkreativniju knjigu recepata od pristiglih 239 prijavljenih radova osnovnih škola iz cijele Hrvatske.
Te knjige školama iz kojih stižu donjele su laskavu titulu Kaufland škole ViP za školsku godinu 2022./2023. Za svaku trgovinu Kauflanda u Hrvatskoj odabrana je po jedna škola koja će tijekom čitave školske godine svakog tjedna besplatno dobivati svježe voće i povrće.
Među odabranima nalazi se i naša Osnovna škola Samobor.
Čestitamo svim učenicima od 4 do 8 razreda, nastavnicima uključenima u projekt izrade knjige “Sam(oborski) zdravo” čije korice su izrađene od recikliranog papira, a zdravi recepti samoborskog kraja rukom ispisani te ilustrirani.
Zahvaljujemo se Kaufland Hrvatska na osvojenoj nagradi.

OŠ Samobor