Početak | BEZ KATEGORIJE | Toma Zečić u završnom krugu natjecanja
ZAVRŠNICA HIPPO OLYMPIAD

Toma Zečić u završnom krugu natjecanja

Toma Zečić, učenik 6. a razreda naše škole, otputovao je u Rim na završni krug HIPPO olimpijade, međunarodnog natjecanja u poznavanju engleskog jezika u pratnji svoje mentorice profesorice Nataše Komočar.

HIPPO olimpijada međunarodno je natjecanje u poznavanju engleskog jezika. Pod geslom „English Without Borders”, odnosno „Engleski bez granica” organizator natjecanja Global Hippo Association želi promovirati učenje engleskog jezika, kao i potaknuti suradnju te natjecateljski duh među mladima, njihovim učiteljima i mentorima, njegovati toleranciju, međukulturalnu razmjenu te na samom kraju i stvaranje prijateljstava među natjecateljima.

Cvjetni korzo

13.6. održan je Cvjetni korzo na glavnom gradskom trgu. Našu su školu predstavljali učenici drugih …