Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | SLOBODNO UĐI, SAMO HRABRO!
PRVI DAN U ŠKOLI ZA NOVU GENERACIJU UČENIKA

SLOBODNO UĐI, SAMO HRABRO!

Početak nove nastavne godine uvijek je uzbudljiv, a pogotovo sasvim novoj generaciji školaraca – prvašićima.

Osnovna škola Samobor postala je novi dom za pet novih razreda osnovnoškolaca koji su u ponedjeljak, prvog dana nastave, uzbuđeno čekali da ih njihove učiteljice prozovu.

Na kratkoj svečanosti okupljene prvašiće i njihove roditelje dočekali su ravnatelj škole Goran Ivan Matoš, a sve je učenike, učitelje i ostale zaposlenike škole također pozdravila gradonačelnica Petra Škrobot zaželjevši prvašićima mnogo uspjeha u školovanju.

Nadamo se da će i za ovu generaciju vrijediti uzrečica koja kaže da je od kolijevke pa do groba najljepše đačko doba.

Prvi dan u virtualnom albumu: https://read.bookcreator.com/jx0zcjFkYPXF4hqnZMaLqoUcBih2/_GfYccQqRtmLsJpaGHX8HQ

Izvor naslovne fotografije: Radio Samobor