Početak | VIJESTI SA STRAŽNIKA | UČITELJICE OŠ SAMOBOR NA MEĐUNARODNOJ KONFERENCIJI
Pogled u učionicu – od tradicije do suvremenosti

UČITELJICE OŠ SAMOBOR NA MEĐUNARODNOJ KONFERENCIJI

Prva Međunarodna konferencija za učitelje razredne nastave, pod nazivom Pogled u učionicu od tradicije do suvremenosti, održana je Vodicama od 16. do 18. svibnja 2022.

Na Konferenciji su sudjelovale učiteljice Lucija Jurković, Vesna Marjanović i Daniela Popović Budi te pedagoginja Ivana Budić. Pedagoginja Ivana Budić i učiteljica Vesna Marjanović u nizu primjera dobre prakse predstavile su naš školski projekt Čitajmo zajedno.

Učiteljica Vesna Marjanović, odškrinula je i vrata svoje učionice i pokazala kako učiti kroz pokret i ples.

Sretni smo što su naše učiteljice imale čast sudjelovati na Prvoj međunarodnoj konferenciji za učitelje u Hrvatskoj i što se naša nastavna praksa prepoznala kao dobra i vrijedna za pokazivanje.

V. M.