Početak | SPORT | Samoborci zlatni u atletici
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA UČENIKE S IT

Samoborci zlatni u atletici

Učenici naše škole Marta Karija, Lovro Lujić, Ivan Ivkovčić i Matija Smolčić sudjelovali su na Državnom prvenstvu za učenike s intelektualnim teškoćama u Poreču i ostvarili su izvrsne rezultate.

Učenici su se natjecali u atletici, plivanju, stolnom tenisu i štafetnoj igri, a ponajbolje su rezultate ostvarili u atletici: Marta Karija 1. mjesto, te je time osvojila zlatnu medalju, Matija Smolčić osvojio je 5. mjesto u trčanju na 80 m od ukupno 54 dječaka te Marta Karija, Lovro Lujić i Ivan Ivkovčić 4. mjesto u štafetnoj igri.

Budući da učenici nastavljaju dobar rezultat otprije dvije godine, nema mjesta sumnji da će se dobar rezultat nastaviti.

Jedan komentar

1. Bravoooo. I djeca sa poteškoćama zaslužuju svoju priliku. I veliko hvala učiteljici Martini na svemu, kao i učiteljici Vesni i Jožici na pratnji i pomoći.