Početak | BEZ KATEGORIJE | Srebrni košarkaši!
OSVOJENO 2. MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU

Srebrni košarkaši!

Naši učenici osvojili su  2. mjesto u košarci.

Županijsko natjecanje školskih športskih društava održalo se 21. ožujka 2022. godine u Zaprešiću, u dvorani Osnovne škole Pavao Belas.

Našu školu predstavljalo je 11 učenika osmih i sedmih razreda pod mentorstvom profesora tzk. Saše Kolmana. Sveukupno je sudjelovalo šest ekipa.

Naši srebrni osmaši su: Bruno Davčev, Dan Hude, Andrija Dean, Luka Zirdum, Fran Zečić, Ferdo Kelečić, Ivor Glivetić, Leart Bekiri i Nikola Sladetić, dok su srebrni sedmaši: Tin Čretni i Borna Žganjer.

Od srca čestitamo našim košarkašima kao i njihovom mentoru na osvojenim medaljama i peharu, sa željom da samo tako nastave i osvoje još puno medalja!