Početak | BEZ KATEGORIJE | Radionica 3D printanja
POSJET DJEČJEM ODJELU GRADSKE KNJIŽNICE SAMOBOR

Radionica 3D printanja

Dana 16.ožujka 2022.godine učenici 7.d razreda prisustvovali su radionici 3D printanja na Dječjem odjelu Gradske knjižnice Samobor. Svake godine OŠ Samobor rado se odazove na obilježavanje Dana hrvatskoga jezika koji se tradicionalno održavaju u tjednu oko 17.ožujka i nose naslov ‘Volim hrvatski’.

Naši su se učenici upoznali s načinom rada 3D printera, naučili potrebne korake za izradu plastičnih predmeta koji nastaju 3D printanjem te saznali kako mogu besplatno koristiti usluge 3D printanja u Gradskoj knjižnici Samobor. Radionicu i jezične igre za naše učenike pripremile su knjižničarke Draženka Robotić i Silvija Turk, a kako su se zabavljali možete pogledati na fotografijama sa susreta.