Početak | BEZ KATEGORIJE | LiDraNo 2022. godine
Međugradska smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva

LiDraNo 2022. godine

U petak, 18.2.2022., u organizaciji Osnovne škole Mihaela Šiloboda iz Svetog Martina pod Okićem održana je,u Centru za mlade Bunker, ovogodišnja Međugradska smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih škola s područja gradova Samobora i Svete Nedelje. Smotra se već dvije godine održava prema epidemiološkim pravilima i učenici predstavljaju školu samo u pojedinačnim nastupima dramsko-scenskog izričaja.

Tako su pojedinačne nastupe ove godine obogatile Mirta Jakobović,7.d, povijesnim govorom Poglavice Seattlea, i Jana Komočar,7.d recitatorskim izrazom Prijatelji,skupina  učenika pod vodstvom profesorice Ane Matijašić i Zrinke Emić Kovač. Zanimljivu scenografiju napravila je učenica Mavi Capor,6.e pod budnim okom profesorice likovne kulture Ane Kinčić Dubić.

Učenica Jana Komočar predložena je za Županijsku smotru Lidrano 2022. te joj ovim putem čestitamo kao i njenoj mentorici, prof. Matijašić.