Početak | BEZ KATEGORIJE | Pakirani i podijeljeni paketi božićne humanitarne akcije
HUMANITARNA AKCIJA

Pakirani i podijeljeni paketi božićne humanitarne akcije

Poštovani roditelji, dragi učenici i djelatnici OŠ Samobor,

i ove godine pokazali ste da imate veliko srce, humanost i socijalnu osjetljivost prema potrebitima. Zahvaljujući velikom odazivu u humanitarnoj akciji „Sudjeluj i ti, nekome osmjeh vrati!“ donirane su potrebne namirnice i higijenske potrepštine.

Akcija je trajala do 16.12. 2021. godine. Vrijedne ruke kolega i učenika pakirale su i pripremile 16 velikih paketa. Obiteljima naše škole paketi su podijeljeni prije Badnjaka što im je uljepšalo nadolazeće blagdane.

Posebno nas raduje i čini ponosnim, što ste podržali humanitarnu akciju i time vašoj i našoj djeci pokazali koje su doista prave vrijednosti u životu.

U ime škole hvala vam još jednom!