Početak | ZABAVA | DO YOU SPEAK HRVATSKI? | Tia Novak europska prvakinja!
VELIKI USPJEH SAMOBORKE NA MEĐUNARODNOM NATJECANJU

Tia Novak europska prvakinja!

Na svjetski priznatom natjecanja iz poznavanja engleskog jezika Hippo Competition Tia Novak, učenica naše škole, nakon Riminija svoj je pohod nastavila u sljedećem krugu natjecanja u Lidu di Jesolu (Venecija).

Između 48.125 natjecatelja te 36 finalista u kategoriji Hippo 1 naša je Tia Novak izborila naslov europske prvakinje, ali je i osvojila visoko 11. mjesto na svjetskoj listi.

Njezinom izvrsnom rezultatu, 95.25% riješenosti, pridonijelo je i stručno vodstvo mentorice Darije Tomašić.

Hippo „engleski bez granica“ međunarodna je organizacija koja promovira engleski jezik, potiče učenike diljem svijeta da se natječu u znanju engleskog jezika te poboljšava suradnju između učitelja.

GLOBAL HIPPO ASSOCIATION neprofitna je organizacija osnovana sa svrhom promoviranja važnosti engleskog jezika i povezivanja djece iz različitih zemalja.