Početak | BEZ KATEGORIJE | SVAKI JE KRAJ NOVI POČETAK
SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI OSMAŠIMA

SVAKI JE KRAJ NOVI POČETAK

Prvi dan srpnja donio je oproštaj od generacije osmaša 2020./2021.

Svečana podjela svjedodžbi odvila se u školskoj dvorani, a kako bi sve bilo u skladu s epidemiološkim zahtjevima, bila je podijeljena u dva dijela.

Od učenika su se uz prisutnost roditelja te učitelja oprostile učiteljice koje su im prenijele prva znanja: Romana Lisec Vrbanović, Marijeta Ranogajec Kukulj, Jelena Knežić, Tatjana Radišić, Aleksandra Grbić Leci, Tatjana Mežnar i Matea Lukšić te razrednici predmetne nastave: Zrinka Emić Kovač, Jelena Cvek Barković, Marijana Mužanić, Ante Ševo i Ljilja Budimir.

Okupljene je pozdravio ravnatelj Goran Ivan Matoš, a prigodni program vodila je Sara Grgurić. Nastupima na flauti i klavijaturama okupljene su počastile osmašice Bruna Likić te Lana Šurina koja je proglašena učenicom generacije. Kratku dramsku točku prema tekstu Jadranke Petrović izvela je učenica šestog razreda Jana Komočar.

Uz učenicu generacije valja istaknuti i učenike razreda, a to su: 8. a – Ana Brekalo, Ana Znika, Toma Ivančić; 8. b – Gabriel Kuzmek, Bruna Likić, Mia Masten; 8. c – Tin Bišćan, Lana Grgurić, Ivana Gunčić te učenica generacije Lana Šurina; 8. d – Nikola Fresl, Stella Strajher, Leonarda Šoić; 8. e – Luka Gluščić, Ema Kirin, Josip Mataušić

Naši su se osmaši našli na kraju jedne kratke staze, a pred njima su novi putevi. Želimo im da njima kroče samosvjesno sa samopouzdanjem koje su donijeli iz osnovne škole.