Početak | BEZ KATEGORIJE | Valentinovska ljubavna pošta u punom pogonu
OBILJEŽAVANJE DANA ZALJUBLJENIH

Valentinovska ljubavna pošta u punom pogonu

Usprkos novim okolnostima valentinovski poštanski sandučić bio je pun pisama i poruka.

Iako se ponešto promijenilo od prošlog Valentinova i ove je godine vrijedna školska poštanska služba radila parom. Svi koji su željeli izraziti svoju simpatiju i naklonost, mogli su ubaciti pisamce ili poruku u za to predviđeni poštanski sandučić nakon čega se školska kurirska služba pobrinula da sva pisma dođu do onih kojima su namijenjena.

Osim pisama, učenici su se snašli i u literarnom izrazu te su nastale mnoge pjesme, čak i iz pera najmlađih učenika.

Kako je duh Valentinova nadahnuo učenike i učenice, možete pročitati u nastavku.

Izvor fotografije: Image by Ronny Overhate from Pixabay