Početak | BEZ KATEGORIJE | OPROŠTAJ OD OSMAŠA NA OTVORENOM
SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBA OSMAŠIMA

OPROŠTAJ OD OSMAŠA NA OTVORENOM

Osnovna škola Samobor oprostila se od još jedne generacije osmaša, ove godine na otvorenom. Da ništa nije kao prije, pokazala nam je ovogodišnja svečana podjela svjedodžba osmaša koja je održana u utorak, 7. srpnja u u dvije skupine: za 8. a i 8. b te 8. c i 8. d, a s ciljem poštivanja epidemioloških preporuka.

Okupljene učenike, roditelje i učitelje na školskom dvorištu pozdravio je ravnatelj Goran Ivan Matoš, a prigodni program vodila je Cvita Miljanić, učenica petog razreda.

Još jednu generaciju učenika ispratili su razredinici Maja Karlo, Mirjana Marić (na zamjeni Ivana Karamatić), Saša Kolman i Lovorka Beljak te učiteljice Vesna Marjanović, Ida Mrzak, Snježana Graberski, Andreja Sedak Benčić, Suzana Halić i Tatjana Slavica Mežnar.

Osim razrednika govore su održale u učenice generacije Lana Gracin i Lara Hanzalek koje su zahvalile učiteljima na tome što su ih podržavali i motivirali te su kolegama učenicima poželjele puno uspjeha u daljnjem školovanju i životu.

Pjesmom Za dobra stara vremena učenici su se oprostili od osnovne škole.

Podjela svjedodžba 2019./2020.