Početak | SPORT | Naše pravo na sport
NATJECANJE UČENIKA S INTELEKTUALNIM POTEŠKOĆAMA

Naše pravo na sport

U subotu 16.11.2019. održano je 7. sportsko natjecanje učenika s intelektualnim poteškoćama pod nazivom “Naše pravo na sport”.

Učenici naše škole natjecali su se u 6 disciplina pod vodstvom učiteljice Martine Šikić Pšeničnik te su postigli sljedeći uspjeh:
Matija Smolčić –  3. mjesto u boćanju, 1. mjesto u trčanju, 2. mjesto u bacanju na koš i 1. mjesto na poligonu.
Tina Jovanović – 3. mjesto u šutu na gol, 3. mjesto u  boćanju
Sabina Javor – 1. mjesto u  bacanju na koš, 1. mjesto u boćanju, 3. mjesto u  trčanju
Marta Karija – 1. mjesto u šutu na gol
Ivan Ivkovčić dobio je pohvalu za sudjelovanje
Martina Hanžek – 1. mjesto u  stolnom tenisu, 1. mjesto u šutu na gol, 2. mjesto na poligonu i 2. mjesto u  trčanju.

Ovim putem čestitamo svim učenicima na postignutim izvanrednim rezultatima I veselimo se novim sportskim uspjesima!

Izvor fotografije: Facebook