Početak | BEZ KATEGORIJE | Održan 5. Cvjetni korzo
5. CVJETNI KORZO

Održan 5. Cvjetni korzo

U nedjelju, 26.5.2019. održan je 5. Cvjetni korzo na Trgu kralja Tomislava u organizaciji FA Mladost.

Trg je bio prepun vrtićke i školske djece odjevene u cvjetne kostime koji su sinkronizirano u zajedničkoj koreografiji izveli tradicijske dječje plesove i pjesme: Kolo, kolo i šunajca, Išli smo u školicu, Vrapček se je ženil, Muha, Frajlica, Tancaj, tancaj crni kos, Ja posijah repu, Ja posijah lubenice, Išla žena na gosti, Imala sam muža puža, Oj, ptičice lastavčice. Sudjelovalo je oko 800 djece samoborskih vrtića i nižih razreda osnovnih škola. Našu školu predstavljala je Folklorna skupina s voditeljicom- profesoricom Natašom Komočar.

Izvor fotografije: Radio Samobor