Početak | BEZ KATEGORIJE | Uspjeh na državnom natjecanju u atletici
OSVOJENA SREBRNA MEDALJA

Uspjeh na državnom natjecanju u atletici

Državno natjecanje u atletici za učenike s intelektualnim teškoćama održano je od 20. do 22.3.2019. u Poreču. Sudjelovalo je više od 350 učenika iz cijele Hrvatske, a među njima i petero učenika specijalnih odjeljenja Osnovne škole Samobor.

Učenica Ivana Vrančić osvojila je srebrnu medalju u skoku u dalj, učenica Marta Karija brončanu medalju u istoj disciplini, a učenica Victoria Makarun brončanu medalju u bacanju loptice u dalj. Sudjelovali su još i učenici Matija Smolčić i Viktorija Babić, a mentorice su profesorice Martina Šikić Pšeničik i Vesna Markuš Trkulja.

Svim natjecateljima i njihovim mentoricama čestitamo na izvanrednom sportskom uspjehu!